CENTRUM TARGOWE POMORZA I KUJAW

O nas

Specjalizujemy się w organizacji branżowych imprez targowych, wystaw, kiermaszy, konferencji, szkoleń produktowych, prezentacji w Bydgoszczy oraz na terenie kraju. Naszym wystawcom oferujemy profesjonalne przygotowanie i organizacje imprez oraz wszelkie usługi potrzebne do skutecznego promowania firm na targach. Świadczymy m.in. kompleksową obsługę techniczną w zakresie projektowania, budowy i wyposażenia stoisk ekspozycyjnych, cateringu, spedycji, rezerwacji noclegów i organizacji pobytu w naszym mieście, reklamy i promocji, pomoc hostess, tłumaczy.
Staramy się, aby stałym elementem każdego wydarzenia był bogaty program imprez towarzyszących. Są to specjalistyczne konferencje i seminaria, konkursy, pokazy, prezentacje, strefy tematyczne. Targi są narzędziem marketingowym o szerokim zastosowaniu. Pozwalają budować wizerunek firmy, kształtować opinie klientów i kontrahentów odnośnie naszej firmy i oferowanych produktów, umożliwiają prezentację, testowanie oraz promocję nowych produktów. A co najważniejsze – targi integrują dane środowisko, branżę, umożliwiają bezpośredni kontakt z klientem, dostawcami i współpracującymi firmami oraz z konkurencją. Nie mamy wątpliwości. Targi przynoszą wymierne efekty. Dzięki zaplanowaniu działań przed targami, w ich trakcie i po, efekty są jeszcze większe.

 Zapraszamy do kontaktu z nami i współpracy - zorganizujemy dla Państwa udaną imprezę, targi, prezentację, szkolenie, konferencję, bankiet.

 

Aktualności

IV Kiermasz Ogrodniczy i V Jarmark Antyków i Staroci ANTYK-ART
- jeden z elementów dorocznej imprezy "ŚWIĘTO ŚLIWKI"

Zapraszamy do udziału i odwiedzenia ekspozycji dotyczącej KIERMASZU OGRODNICZEGO oraz JARMARKU ANTYKÓW I STAROCI podczas XVII edycji Święta Śliwki we współpracy z jej organizatorem Stowarzyszeniem Strzelecka Dolina, które odbędą się w dniach 02-03.09.2017 na terenie zewnętrznym w Strzelcach Dolnych k/Bydgoszczy gm. Dobrcz.


Festiwal Piwa Beergoszcz i Food Truck Strefa
Zapraszamy do udziału i odwiedzenia 5 FESTIWALU PIWA BEERGOSZCZ, który odbędzie się w dniach 08-09 września w Bydgoszczy w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59
piątek 08 września g.15:00-24:00, sobota 09 września godz.12:00-23:00
oraz FOOD TRUCK STREFA na terenie zewnętrznym przy hali Łuczniczka z kuchnią z różnych stron świata.       Dodatkowe informacje na:
Facebook Beergoszcz
Wydarzenie Beergoszcz
Wydarzenie Food Truck Strefa

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy
Zapraszamy do udziału w XXXI edycji imprezy ogrodniczej -  JESIENNYM KIERMASZU OGRODNICZYM, który odbędzie się w dniach 23-24.09.2017     w Bydgoszczy w hali Łuczniczka.
Facebook

Festiwal Piwa Beerstok i Food Truck Strefa
Zapraszamy do udziału i odwiedzenia  FESTIWALU PIWA BEERSTOK, który odbędzie się w dniach 06-07 października w Białymstoku - Stadion Miejski przy ul. Słonecznej 1
piątek 06 października g. 15:00-24:00, sobota 07 października g.12:00-23:00
oraz FOOD TRUCK STREFA na terenie zewnętrznym (Promenada) z kuchnią z różnych stron świata.

Targi Motoryzacji Gordon Auto Show

Jako Koordynator Targów - w ramach obchodów Jubileuszu 25-lecia firmy, dziękujemy Organizatorowi Targów Motoryzacji Gordon Auto Show - Hurtowni Motoryzacyjnej Gordon Sp. z o.o. za powierzenie naszej firmie tak odpowiedzialnego zadania i zaufanie oraz Wystawcom za zaangażowanie      w projekt, miłą i owocną współpracę.

Efekty m.in. naszej pracy i relacja z imprezy w obiekcie /galeria BCTW/:
Targi Motoryzacyjne

Copyright CTPiK 
CENTRUM TARGOWE POMORZA I KUJAW  ul. Gajowa 34, 85-087 Bydgoszcz  tel. 52 375-80-28, tel./fax.: 52 375-80-29
kom. 503 903 310,  kom. 608 039 194,   e-mail: info@ctpik.com.pl;    wpiotrowski@ctpik.com.pl;   mlepper@ctpik.com.pl